O nás

Výrobou papírenských produktů se zabýváme od roku 1991 a naše výrobky jsou určeny pro širokou klientelu. Našimi odběrateli jsou zákazníci nejen z České republiky, ale velkou část zboží také vyvážíme do zahraničí.

Firma je zaměřena zejména na výrobu luxusních krabiček, potahované kartonáže, potřeb pro školáky a předškolní děti, lisovaných papírových vajec a srdcí. Výroba zahrnuje i potravinářský program – dortové krabice a košíčky, reklamní produkty – aromatické visačky, potisk textilu, reklamní bannery a samolepky.

Od roku 2010 funguje také naše dceřiná společnost SLUNY, s.r.o., která zaměstnává osoby zdravotně znevýhodněné a zabývá se výrobou keramiky, výrobou spisových desek, balením a kompletací.

 

Název společnosti: SLUNAP s.r.o.

Sídlo firmy: Komárovské nábřeží 8, 617 00 Brno

Pobočky: Brno prodejní sklad, Chrast u Chrudimi – výroba

IČO: 63487136

DIČ: CZ63487136

Počet zaměstnanců: 70

Napsali o nás: www.denik.cz

 

Projekt "Pořízení elektromobilu" 

V roce 2016 a 2017 naše firma Sluny, s.r.o. podnikla nutné kroky k čerpání strukturálních fondů Evropské Unie v rámci dotačního projektu Pořízení elektromobilu. Zmíněná aktivita je financována za podpory prostředků Evropské Unie v rámci dotačního programu Operační Program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. 


Cílem tohoto projektu minimalizovat nutné emise vzniklé při provozu služebních vozidel firmy Sluny, s.r.o. Předmět projektu, tj. elektromobil, bude sloužit k dovozu zboží , přepravou mezi firmou a pobočkou a dopravě na úřady. Projekt je realizovaný v obci Chrast, 538 35, Náměstí 171. 


Kontaktujte nás