Předběhněte konkurenci. Dárkové krabičky prodávají

Máte kvalitní a na trhu unikátní produkt, ale nevíte si rady s jeho balením? Pomůžeme vám. Již řadu let se naše firma Slunap, s.r.o. specializuje na zakázkovou výrobu kvalitních krabiček.  


Pomáháme vám prodávat


Ať už prodáváte šperky, pera nebo dekorativní předměty, zakázková krabička s předmětem a logem vaší firmy přesvědčí zákazníka o tom, že to s ním myslíte skutečně vážně. 


Dárkové krabičky dodají vašim produktům esenci luxusu a elegance. Při výrobě vašich krabiček dbáme na všechny aspekty jejich provedení. Prokonzultujeme s vámi tvar krabičky, potahové papíry i vnitřní výplň. V naší nabídce najdete řadu elegantních i moderních kombinací, ve kterých bude vaše zboží jako v bavlnce.


Ruční výroba krabiček


Osobní přístup při jednání se zákazníky si vyžaduje i osobní přístup při výrobě. Žádný z našich výrobních procesů není plně automatizovaný a zakládáme si na poctivé ruční výrobě. 

Jedině tento postup zaručuje stoprocentní kvalitu krabiček a eliminuje jakákoliv rizika spojená s výrobou. Jakákoliv rizika při výrobě snadno odhalíme. Každá vaše krabička projde zkušenýma rukama našich zaměstnanců. 


Nezávazná poptávka zdarma


Hýčkejte si klienty a zákazníky a nabídněte jim něco navíc. Dárkové krabičky váš produkt nejenže kvalitně zabalí. S vaším logem na krabičce ale budou vaše podnikání propagovat i dále. 


Napište si o nezávaznou nabídku dárkových krabiček podle vašeho přání a buďte o krok před konkurencí. Dárkové krabičky ze Slunapu vám budou vítaným společníkem.


Kam dál?


 

 

Uděláme vám nabídku na míru

 

  Zavolejte nám 731 188 812
 
  Napište nám email slunap-chrast@seznam.cz

 

Kontaktujte nás